Školka v mobilu je revoluční aplikací, která promění řízení mateřských škol

Date:

Máte přehled o nejnovějších aplikacích, jež se týkají mateřských škol? Pokud ne, dovolte nám, abychom vás seznámili s aplikací školka v mobilu, díky které bude správa mateřinky hračkou. Jaké jsou její funkce a proč by ji měla používat každá předškolní instituce?

Školka v mobilu změní život učitelům, ředitelům i rodičům dětí

Napadá vás lepší způsob správy mateřské školy, než s pomocí aplikace? Školka v mobilu je revolučním řešením pro každého – učitele, ředitele, ale i rodiče. Soustředí totiž veškeré důležité informace, kontakty i dokumenty na jedno místo ve virtuálním prostoru, a tak je možné mít je neustálé po ruce.

Moderní docházkový systém pro školky? Prvním krokem je nahrazení papírových docházek těmi elektronickými

V aplikace se nachází také elektronická docházka, ke které mají zaměstnanci přístup kdykoliv a odkudkoliv, a do níž lze zadávat údaje ručně či s pomocí čipových karet. Klasické papírové docházky jsou tak nahrazeny těmi virtuálním a docházkový systém pro školky je díky tomu posunut na úroveň moderních společností. V celé řadě odvětví jsou totiž elektronické docházky zcela běžné a zaměstnanci na ně nedají dopustit.

Aplikace pro mateřské školy je šita na míru zaměstnancům předškolních institucí

Na vývoji aplikace pro mateřské školy se podíleli také zaměstnanci mateřinek. Díky tomu je aplikace zcela funkční a ušita na míru školkám, jeslím i dětským skupinám. Vše, co vás napadne, že je pro správu školky potřeba, je již pravděpodobně součástí aplikace.

Školka v mobilu je revolučním nástrojem, díky němuž může i správa mateřské školy a komunikace mezi zaměstnanci a rodiči probíhat co nejefektivněji a šetřit čas oběma stranám. To je zapříčiněno také tím, že k vývoji aplikace byli přizváni lidé, jež ji budou používat a jasně stanovili, které nástroje musí školka v mobilu obsahovat.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Čím vytvořit doma tu správnou vánoční atmosféru, abyste se cítili svátečně?

Také se těšíte na Vánoce, které se kvapem blíží?...

Porovnání parametrů FrootVPN versus Zenmate: Která je lepší?

Která VPN nabízí více, FrootVPN, nebo se spíše vyplatí...

Amulety pro štěstí

Abyste k sobě přitáhli štěstí, pořiďte si amulet na...

Souvisí citlivost zubů s genetikou? I citlivé zuby lze bělit

Jsou rodiny, ve kterých se citlivost zubů a odhalené...